Zítra začíná olomoucký Stavotech

Zítra začíná olomoucký Stavotech

Od 26. do 28. března se na Výstavišti Flora v Olomouci uskuteční 49. jarní stavební a technický veletrh Stavotech. Akci bude hostit zrekonstruovaný pavilon A včetně přilehlých ploch olomouckého výstaviště, kde se návštěvníkům představí na 200 firem. K hlavním tématům letošního ročníku bude patřit zdění, zateplování a vytápění. Veletrh pořádá společnost Omnis Olomouc. 

Nový pavilon organizátorům umožní představit vystavovatele na více než třech tisících metrů čtverečních plochy. Podle organizátorů mají nejsilnější zastoupení firmy nabízející zdící materiály, střešní krytiny, dřevěná a plastová okna, dveře a parapety, garážová vrata, izolace a domovní čističky odpadních vod. Zájemci o tématiku vytápění na Stavotechu najdou kotle a topná tělesa. Dále též podlahové vytápění, solární systémy a rekuperaci. 

Veletrh dále představí také nabídku realitních kanceláří a finančního poradenství. První dva dny bude fungovat i bezplatná právní poradna. 

Stavotech nabídne příchozím také doprovodný program v podobě přednášek o fotovoltaice, komínových systémech, zateplení střech a stropních konstrukcí a rekuperaci. 

Veletrh bude otevřený ve čtvrtek a v pátek od 9 do 18 hodin, v sobotu pak skončí v 17 hodin. 

Přidat reklamu k tomuto článku

Zaujal vás článek?    
Partneři

Veletrh postavený pro Vás
MÁME RÁDI ÚČETNÍ SOFTWARE DUNA
STOMIX expert na zateplení
Nové byty v Novém Jičíně, Rezidence Trlicova