Veletrh FARBE se týká nejen barev!

Veletrh FARBE se týká nejen barev!

Novinky a trendy z odvětví nátěrů, barev, omítek, dekorací a potřeb pro suchou výstavbu na jednom místě? Navštivte nejvýznamnější evropský veletrh s touto tematikou, který se koná 2. až 5. března 2016 v Mnichově. Má příznačný název- FARBE.

Účast přislíbilo přes 400 vystavovatelů z 20 zemí a plocha výstavní plochy bude činit 40 000 m2. Určitě je tedy na co se těšit. Budou představeny nové, zajímavé produkty  a služby. Jmenovat můžeme barvy, nátěry, zateplovací systémy nebo nářadí. Chybět ale nebudou ani takové předměty zájmu jako tapety, koberce, podlahové systémy nebo ornamenty a zajímavá úprava povrchů. Čekají vás fóra a přednášky, shlédnout můžete praktické ukázky a obohatit své znalosti. Veletrh vám jistě nabídne mnoho zajímavého, ať už jste odborníci z brandže stavební chemie, nebo vás tato tématika zajímá z jiného důvodu. 

Pro koho je pestrý program určen

Program veletrhu FARBE bude opravdu pestrý. K hlavním tématům patří určitě zateplení, sanace, renovace, modernizace nebo požární ochrana. Stěžejním bude letos využití povrchů, především omítek.  Zavítá sem zcela jistě mnoho odborníků z oblasti řemesel, průmyslu a obchodu, architektů, projektantů nebo developerů. Událost je určena například pro malíře, štukatéry, natěrače, podlaháře, omítkáře, bytové architekty, architekty, projektanty, bytová družstva, památkářské úřady nebo odborné velkoobchody. Dokonce i karosáři a autolakýrníci si přijdou na své.  

Nechybí inovativní technologie

Je to skvělá šance, jak získat přehled o to, co je „in“, protože vás zde čeká ucelená nabídka momentálního trhu. Zúčastňují se všichni významní evropští producenti! Na veletrhu FARBE nebudou chybět ani inovativní High-tech výrobky, své místo zde ale samozřejmě mají i tradiční řemeslné výrobky. Srovnání může být velice zajímavé. Pokud se nebojíte inovací a rádi jdete s dobou, budete se na veletrhu cítit ve svém živlu. 

Strategicky stanovený termín

Určitě tuto významnou událost nevynechejte, obzvláště, týká-li se všeho oboru! Koná se ve tříletých cyklech. V roce 2013 se jej zúčastnilo 440 vystavovatelů na ploše téměř 30 000 m2 a navštívilo jej 48 000 návštěvníků. Byli převážně z Německa, Rakouska, Itálie, Švýcarska, Česka, Polska, Francie, a Belgie.  Termín je stanoven schválně na začátek stavební sezony.  

Přidat reklamu k tomuto článku

Zaujal vás článek?    
Partneři

Veletrh postavený pro Vás
MÁME RÁDI ÚČETNÍ SOFTWARE DUNA
STOMIX expert na zateplení
Nové byty v Novém Jičíně, Rezidence Trlicova