Knauf rozjíždí další kolo kurzů zateplování

Knauf rozjíždí další kolo kurzů zateplování

Celkem v pěti městech proběhnou v následujících měsících bezplatné kurzy zateplování organizované firmou Knauf Insulation. Jsou určeny pro zástupce stavebních firem, technický dozor i samotné řemeslníky, kteří tyto práce realizují. Absolventi akcí si z nich odnesou nejen obvyklý certifikát o zaškolení, ale především pomůcky sloužící jim k detailním výpočtům a informační materiály s popsanými postupy. Díky nim se v budoucnu na stavbách budou moci správně rozhodnout pro optimální řešení.

Kurzy nazvané Zateplování v praxi se zaměří na zateplování šikmých střech a dřevostaveb, kontaktní a provětrávané fasády a suchou výstavbu včetně příček, podlah, podhledů, spárování a tmelení. Program bude zahrnovat i praktické ukázky. 

Podle aplikačního manažera Knauf Insulatin Milana Pokrivčáka rozhodují o kvalitě stavby detaily, například zateplení v místech napojení oken či prostupnost střechou. „Celá stavba je tak dobrá, jak dobré je její nejslabší místo,“ říká Pokrivčák. 

Místa a termíny kurzů Zateplování v praxi

Jihlava - 10. února: Dělnický dům, Žižkova 1696/15, Jihlava 
Plzeň -13. února: Střední odborné učiliště elektrotechnické, Vejprnická 663/56, Plzeň 
Praha - 20. února: SOŠ stavební a zahradnická, Učňovská 100/1, Praha 9 – Hrdlořezy
Liberec - 27. února: Lidové sady, Lidové sady 425/1, Liberec 1
Olomouc - 6. března: Střední škola polytechnická, Rooseveltova 79, Olomouc 

Další informace včetně přihlašovacího formuláře najdou zájemci na webu pořadatele

Společnost Knauf Insulation patří do skupiny Knauf, která působí v pěti desítkách zemí světa a dává práci pěti tisícům lidí. V současné době je v Evropě nejrychleji rostoucí firmou dodávající tepelné, zvukové a požární izolace. V České republice v minulých letech postavila moderní závod produkující minerální vlnu, který sídlí v Krupce u Teplic. 

Snímek jsme převzali z webu pořadatele akce. 

Přidat reklamu k tomuto článku

Zaujal vás článek?    
Partneři

Veletrh postavený pro Vás
MÁME RÁDI ÚČETNÍ SOFTWARE DUNA
STOMIX expert na zateplení
Nové byty v Novém Jičíně, Rezidence Trlicova