Jaký program slibuje Akademie zateplování a Zateplování v praxi

Jaký program slibuje Akademie zateplování a Zateplování v praxi

Při zateplování objektu je možné dopustit se řady chyb různé závažnosti. Někdy malé pochybení způsobí velké problémy. Jak je známo, odbytá práce, nedostatek znalostí a zkušeností nebo příliš levné řešení může ve finále celou realizaci velmi prodražit. Reklamace a vzniklé problémy jsou noční můrou každého, kdo zateplování provádí, ale i těch, kteří si jej nechávají zhotovit. Základem je mít dobré znalosti v tomto oboru, otázka druhá je jejich uvádění do praxe. Nové poznatky, zaručené postupy a vše, co vás o zateplování zajímá, se můžete dozvědět na odborných seminářích.

Chceme vám představit dva projekty, které se zateplování týkají, ale každý je zaměřen trochu na něco jiného. Zúčastnit se jich můžete v několika městech republiky v různých termínech.

Akademie zateplování

Prvním projektem je Akademie zateplování. Tento program je zaměřen především na projektování a návrhy. Věnován bude tématům „šikmá střecha“ a „fasáda“. Čekají na vás aktuality, pohledy znalce, představí se různé možnosti řešení, pozornost bude věnována i střešním oknům a nechybí praktická ukázka rekonstrukce střechy. Dozvíte se, jak na zateplení, s čím vším se při zateplování můžete setkat, seznámíte se s inovativními řešeními, vhodnými materiály a konstrukcemi a celý program obohatí praktické zkušenosti z realizací.

Termíny:

  • 10.2. 2016 Ostrava
  • 18.2. 2016 Praha
  • 25.2. 2016 Brno

Zateplování v praxi

Druhým projektem je Zateplování v praxi. Poznatky z tohoto semináře využijete především při technickém dozorování staveb a při jejich samotné realizaci.

Obohaťte své znalosti a dovednosti, neustále je potřeba se vzdělávat. Jen tak můžete uspět ve velké konkurenci! Naučíte se zateplovat pomocí foukané izolace, dozvíte se vše o zateplování střech, program se dále zaměřuje na suchou výstavbu a tvorbu fasády suchou cestou.

Termíny:

  • 19.2. 2016 Praha
  • 1.3. 2016 České Budějovice
  • 3.3. 2016 Ústí nad Labem
  • 9.3. 2016 Otrokovice
  • 11.3. 2016 Pardubice
Přidat reklamu k tomuto článku

Zaujal vás článek?    
Partneři

Veletrh postavený pro Vás
MÁME RÁDI ÚČETNÍ SOFTWARE DUNA
STOMIX expert na zateplení
Nové byty v Novém Jičíně, Rezidence Trlicova