Nová pistolová pěna lépe izoluje teplo i hluk

Nová pistolová pěna lépe izoluje teplo i hluk

Společnost Den Braven nově nabízí svým zákazníků pistolovou pěnu Maxi 750. Výrobek výborně izoluje teplo i hluk. Charakterizuje ho vynikající přilnavost k většině materiálů používaných ve stavebnictví, po vytvrzení vykazuje stálý objem a rozměry a je možné jej řezat už po třiceti minutách od aplikace. Maxi 750 je možné přesně dávkovat a aplikovat díky nižší expanzi pěny. 

Nový výrobek značky Den Braven je vhodný pro vytváření zvukově izolačních clon, vyplnění dutin a prasklin i pro zlepšení tepelně izolačních vlastností objektů. Hodí se samozřejmě pro montování rámů oken a dveří i pro další otvorové výplně. 

Výhodou nové pistolové pěny je zvýšená vydatnost oproti běžným balením podobných výrobků, rychleschnoucí receptura a kvalitní a rovnoměrná struktura. Firma ji označuje jako produkt s „maximální výtěžností a efektivitou práce“. 

Nový výrobek je možné aplikovat při teplotách od 5 do 35 stupňů. Po vytvrzení pak snese teploty minus 40 až plus 90 stupňů. Konečného vytvrzení dosahuje za 12 hodin. 

Přidat reklamu k tomuto článku

Zaujal vás článek?    
Partneři

Veletrh postavený pro Vás
MÁME RÁDI ÚČETNÍ SOFTWARE DUNA
STOMIX expert na zateplení
Nové byty v Novém Jičíně, Rezidence Trlicova