STAVÍME BYDLÍME TŘEBÍČ 2017

Již tradičně můžeme v Třebíči, ve středu a ve čtvrtek 8. - 9.2.2017, navštívit stavební výstavu STAVÍME BYDLÍME. XIV. ročník oblíbené výstavy přinese novinky ve stavebnictví a možnost osobně oslovit profesionály v oboru.

Každý z nás chce pohodlně a kvalitně bydlet, proto renovujeme nebo stavíme a nevyhneme se ani běžným opravám. Chceme-li dosáhnout těch nejlepších výsledků úprav a zabezpečit si komfortní a pohodlný život v našem obydlí, pak bychom tuto výstavu rozhodně neměli vynechat.

Dozvíme se více informací o všem, co do stavebnictví patří – od podlahy až po izolace. Nebudou chybět ani vytápění, venkovní vytápění, ploty, garážová vrata nebo třeba zabezpečovací systémy. Vstup na výstavu je samozřejmě zdarma. Na STAVÍME BYDLÍME navíc máme jedinečnou příležitost využít individuálního poradenství.

Součástí výstavy bude také lákavé slosování o pravý diamant. Ať už máme v plánu rekonstrukci, úpravy bytu, domu nebo stavbu, nebo se jen chceme dozvědět něco nového, potkejme se v Třebíči na STAVÍME BYDLÍME, bude to stát za to!


Partneři

Veletrh postavený pro Vás
MÁME RÁDI ÚČETNÍ SOFTWARE DUNA
STOMIX expert na zateplení
Nové byty v Novém Jičíně, Rezidence Trlicova