Samonivelační hmotu vyztužují umělá vlákna

Samonivelační hmotu vyztužují umělá vlákna

Nová samonivelační hmota firmy Den Braven využívá vlastností umělých vláken, které ji vyztužují. Materiál díky nim dosahuje vyšší pevnosti. Výrobce nový materiál prodává pod názvem MULTI FLOOR S600. 

Profesionální samonivelační hmota je určena pro vyrovnání nerovných povrchů. Používá se před pokládkou dlažby a podlahových krytin. Den Braven ji uvedl na trh počátkem letošního roku. Výhodou materiálu je možnost aplikovat jej přímo na starší keramické dlažby, betonové podklady a cementové potěry. 

Nová hmota Den Braven je vhodná do koupelen, sprchových koutů, jídelen, pracoven i kanceláří. Hodí se například pod plovoucí podlahy, parkety, dlažby, koberce i linolea. Není mrazuvzdorná, proto je primárně určena pro použití v interiéru. Není určena jako konečná povrchová úprava a výrobce ji nedoporučuje na dřevěné, kovové a plastové obklady. 

V jedné vrstvě je možné dosahovat tloušťky od 2 do 30 milimetrů. Samonivelační hmota je schopna vyplňovat i malé trhliny velikosti 2 až 3 milimetry. Má prodlouženou dobu zpracovatelnosti až 30 minut. Je možné ji napojovat do 45 minut. Je možné po ní chodit po 12 hodinách. 

Přidat reklamu k tomuto článku

Zaujal vás článek?    
Partneři

Veletrh postavený pro Vás
MÁME RÁDI ÚČETNÍ SOFTWARE DUNA
STOMIX expert na zateplení
Nové byty v Novém Jičíně, Rezidence Trlicova