Tento týden proběhne největší stavební veletrh na Moravě

Tento týden proběhne největší stavební veletrh na Moravě

Ve čtvrtek 6. listopadu začne 48. pokračování stavebního a technického veletrhu Stavotech – Moderní dům Olomouc. Bude jej hostit Výstaviště Flora Olomouc ve svém zrekonstruovaném pavilonu A. 

Na Stavotechu se tentokrát představí přes 150 vystavovatelů zabývajících se stavebnictvím, interiérovým vybavením a nábytkem. Své místo na akci nalezne také segment stavební chemie reprezentovaný řadou předních výrobců a dodavatelů. Budou k nim patřit například společnosti BASF, Nanobala a Foukané izolace.

Součástí letošního veletrhu bude sekce specializovaná na úspory energie a využití obnovitelných zdrojů. Bude se zabývat především vytápěním rodinných a bytových domů, ale představí také program Nová zelená úsporám, který úsporná opatření podporuje. 

K podzimnímu Stavotechu budou patřit také Olomoucké dny architektury a stavebnictví. Ty zájemcům nabízejí procházky po zajímavých stavbách a diskusi s autory jejich architektonického řešení. Letos organizátoři dají návštěvníkům možnost prohlédnout si prostory přístavby Pedagogické fakulty Univerzity Palackého a projekt přestavby původního průmyslového objektu Silo Tower. 

Olomoucké výstaviště bude zájemcům přístupné od čtvrtka do soboty. První dva dny bude možné Stavotech navštívit od 9 do 18 hodin, v sobotu otevírací doba skončí v 17 hodin. 

Přidat reklamu k tomuto článku

Zaujal vás článek?    
Partneři

Veletrh postavený pro Vás
MÁME RÁDI ÚČETNÍ SOFTWARE DUNA
STOMIX expert na zateplení
Nové byty v Novém Jičíně, Rezidence Trlicova