Stavební veletrhy duben 2017

Stavební veletrhy duben 2017

Přejete si nabrat nové zkušenosti, dozvědět se zajímavosti nebo hledáte nové klienty? V dnešním článku se zaměříme na ty nejdůležitější i nejzajímavější stavební veletrhy, na které se můžete těšit v dubnu 2017.

Nyní se zaměříme na ty nejvýznamnější akce, na které se můžete těšit a podrobně si je představíme – co můžete očekávat, jak se lépe vzdělávat či prodávat.

Stavotech Olomouc

Kdy: 30.3. - 1.4. 2017
Místo: Výstaviště Flora Olomouc
Vstupné: 50 Kč, zlevněné 30 Kč

Stavotech Olomouc se díky úspěšným akcím pyšní svým 53. pokračování v oboru stavebnictví a techniky. Těšit se můžete na skvělé výstavy, semináře i doprovodné programy, včetně návštěvnické soutěže o báječné a užitečné výhry (do soutěže se zařadí každý starší 18 let s volnou i prodanou vstupenkou).

Co vás čeká?
Výhodou je, že si můžete vybrat z opravdu široké nabídky. Dozvíte se například více o programu zelená úsporám, jak realizovat svůj sen v podobě dřevostaveb nebo o úsporném vytápění. Stanete se také svědky o nejlepší stavbu roku 2016, do které se zařadily velmi významné firmy Olomouckého kraje. Máte se prostě na co těšit.

Proč zde vystavovat?
Jste-li vystavovatel, který se chce lidem ukázat a předvést svou myšlenku, tento veletrh je tou správnou volbou. Poskytuje se zde účinná reklama – venkovní, celoroční inzerce v rádiích i v TV, na webech, je toho dost. Získáte nové zákazníky a budete mít možnost ukázat, co je ve vás a proč by lidé měli spolupracovat právě s vaší společností.

 

IBF 2017 (International Building Fair)

Kdy: 4.4. - 8.4. 2017
Místo: Výstaviště Brno

Tento 21. mezinárodní veletrh se dá nazvat také jako možnost se dozvědět vše o stavbách od A až po Z. Očekávat můžete skvělé výstavy, semináře i doprovodný program.

Na co se můžete těšit?
Jak již bylo řečeno, tato akce je zaměřená na vše v oboru stavebnictví, takže se můžete těšit jak na samotnou realizaci, tak na řemesla, technologie, materiály, stroje, konstrukce, výrobky apod. Využít můžete také odborné poradenství zdarma nebo se vzdělávat o technickém zažízení budov, včetně vybavení interiéru.

 

Stavíme, bydlíme Ústí nad Orlicí

Kdy: 5.4. - 6.4. 2017
Místo: Kulturní dům, Ústí nad Orlicí
Vstupné: zdarma

I když výstava trvá pouhé dva dny, jedná se o 13. ročník stavebního veletrhu, který přitahuje čím dál tím víc zájemců. Potřebujete poradit ohledně stavby a o vše s ní spojeném? Vaše otázky zodpoví odborníci s mnoha letými zkušenostmi. Snažíte se získat více zákazníků? Zde máte výbornou možnost.

Proč navštívit nebo vystavovat akci?
Nejenže nasbíráte nové zkušenosti a dozvíte se o novinkách v oboru, bude vám poskytnuto odborné poradenství. Jako bonus poslouží také veřejné přednášky o rekonstrukcích a úsporném vytápění. Ptáte se kolik vás bude návštěva stát? Vůbec nic, akce je zcela zdarma.

 

DSB 2017 (Dřevo a stavby Brno)

Kdy: 26.4. - 29.4. 2017
Místo: Výstaviště Brno

Obrovskou výhodou tohoto veletrhu je fakt, že jeho místo konání se nachází blízko hranic, takže se zde setkáte s návštěvníky z ČR, ale také ze zahraničí. Pochytíte nové zkušenosti a získáte přehled o veškerém dění v oboru dřevostaveb a konstrukcí.

Jelikož se jedná o jarní akci, což je před tím, než lidé začínají stavět, oslovíte více zákazníků. Zajímavé je i rozložení akci – na každý den jiné prezentace a doprovodný program.

Chcete načerpat ještě více inspirace? Navštivte na výstavišti (jen v jiném pavilonu) také mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu Mobitex nebo mezinárodní veletrh Ptáček, který se zaměřuje na vytápění, sanitu a inženýrské sítě.

Aby toho nebylo málo, hned vedle objevíte stavební centrum EDEN 3000, kde naleznete vzorové montované domy, 3D expozice stavebních materiálů, každodenní semináře, prodejnu odborné literatury nebo odbornou poradnu, kde vám budou zodpovězeny veškeré vaše dotazy i poskytnuta pomoc při potížích. Takže máte-li cestu do Brna, nebudete v žádném případě litovat.

 

Stavíme, bydlíme – Krkonošský veletrh Trutnov

Kdy: 28.4. - 29.4. 2017
Místo: Společenské centrum Uffo, Trutnov
Vstupné: dospělí - 20 Kč, děti - 10 Kč

Na této akci vás čeká mnoho zážitků -  v podstatě dva nabité dny informací, zkušeností nebo nových zákazníků. Těšit se můžete na skvělý program, kde se plno naučíte. Na své si zde přijdou i ženy – akce je spojená se sekcí Žena a domov.

 

Suma sumárum. V dubnu 2017 se opravdu máte na co těšit, protože na své si přijde každý, od dítěte, přes zákazníky až po vystavovatele.

Přidat reklamu k tomuto článku

Zaujal vás článek?    
Partneři

Veletrh postavený pro Vás
MÁME RÁDI ÚČETNÍ SOFTWARE DUNA
STOMIX expert na zateplení
Nové byty v Novém Jičíně, Rezidence Trlicova