Weber vyvinul univerzální materiál sloužící jako malta i omítka

Weber vyvinul univerzální materiál sloužící jako malta i omítka

Producent stavebních materiálů Weber přichází na trh s novou suchou směsí, která je použitelná jako malta i jako jádrová omítka. Společnost Saint-Gobain Construction Products CZ to oznámila tento týden prostřednictvím svých webových stránek. 

Nová hmota nazvaná weber.multiweb je určena pro zdění a ruční omítání. Dá se použít pro stěny i stropy s tloušťkou omítky 1 – 2 centimetry. Lze ji aplikovat na všechny druhy zdiva s výjimkou sádrových bloků. Je hydraulicky tuhnoucí a prodyšná. „Weber.multiweb ocení řemeslníci, stavební firmy, kutilové i chalupáři pro snadnou zpracovatelnost a univerzální použití,“ říká Monika Ruffrová zastupující značku Weber. 

Nový produkt je dodáván v pětadvacetikilogramových pytlích. Z jednoho balení lze připravit 80 litrů směsi pro omítání. Při tloušťce omítky dva centimetry to představuje čtyři metry čtvereční plochy. V případě zdící malty vznikne z jednoho pytle 60 litrů materiálu. 

Divize Weber společnosti divize Saint-Gobain Construction Products CZ patří k největším tuzemským výrobcům a dodavatelům fasádních a zateplovacích systémů, štukových, tepelně izolačních a sanačních omítek i nátěrů. Do jeho portfolia patří také vyrovnávací a samonivelační podlahové hmoty a lepidla na obklady i dlažby. 

Přidat reklamu k tomuto článku

Zaujal vás článek?    
Partneři

Veletrh postavený pro Vás
MÁME RÁDI ÚČETNÍ SOFTWARE DUNA
STOMIX expert na zateplení
Nové byty v Novém Jičíně, Rezidence Trlicova