Den Braven přichází na trh s novou štukovou omítkou

Den Braven přichází na trh s novou štukovou omítkou

Společnost Den Braven uvedla v červenci na trh novou vnitřní a vnější štukovou omítku. Materiál je určený k přímému použití pro tenkovrstvé omítky. Lze jej aplikovat při opravách starších omítek i na panelové povrchy například po stržení tapet. Výrobce ho dále doporučuje také pro použití na hladký beton, pórobeton a sádrokarton. Na omítku je možné nanášet klasické disperzní barvy. 

Novou omítku prodávanou pod obchodním názvem Vnitřní a vnější štuková omítka DBII je možné použít na stěny i stropy. Je doporučená také jako materiál vhodný pro rekonstrukce panelových bytů, protože má univerzální použití. Stavebník jej totiž může nanést jak na starší omítku, tak na přesné zdivo, což je obvyklá kombinace například při rekonstrukcích bytových jader. 

Univerzální omítku charakterizuje vysoká přilnavost, dobré vyhlazení a snadná aplikace. Je odolná proti vodě i mrazu a tvoří jemný a prodyšný štuk. Výrobce ji na trh dodává v šedobílé barvě balenou v pytlích po 25 kilogramech. 

Společnosti Den Braven je již čtyři desítky let předním světovým dodavatelem výrobků stavební chemie a technických aerosolů. Většina firem patřících do této skupiny působí v evropských zemích, nicméně Den Braven má zastoupení také ve Spojených státech, na jihu Afriky a v Turecku. 
 

V České republice, kterou má na starosti společnost Den Braven Czech and Slovak, provozuje velkoobjemové logistické centrum v Úvalně, dále má 14 poboček po celé České republice. Její výrobky odebírají všechny velké řetězce hobbymarketů včetně Baumaxu, Bauhausu, OBI a Hornbachu. 

Foto: webové stránky výrobce

Přidat reklamu k tomuto článku

Zaujal vás článek?    
Partneři

Veletrh postavený pro Vás
MÁME RÁDI ÚČETNÍ SOFTWARE DUNA
STOMIX expert na zateplení
Nové byty v Novém Jičíně, Rezidence Trlicova