Stříbrná a bronzová Známka kvality 2016 pro produkty Weber

Stříbrná a bronzová Známka kvality 2016 pro produkty Weber

Divize Weber Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. patří u nás k nejvýznamnějším výrobcům a dodavatelům fasádních a zateplovacích systémů, omítek, nátěrů, podlahových hmot i lepidel, přičemž produkty vynikají vysokou kvalitou. Není proto divu, že sbírá za své počiny i různá ocenění. Díky využití moderních technologií nabízí komplexní škálu řešení a vyhoví i velmi náročným technickým požadavkům. Neustále přivádí na svět nové výrobky, technologie a inspirativní nové postupy.

8. září 2016 proběhlo slavnostní udílení Známek kvality 2016 pro výrobky a technologie pro stavitelství a architekturu. Cílem soutěže je podpora inovativních a kvalitních produktů či technologií v této oblasti. Porota hodnotí přínos produktů, způsob jejich aplikace pro stavby, úroveň technické dokumentace a další parametry. Udělování známek organizuje Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství společně s dalším asociacemi. Konkrétně jsou dalšími vypisovateli soutěže Asociace inovačního podnikání ČR, Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, České vysoké učení technické v Praze – Fakulta stavební, Český svaz stavebních inženýrů, Design Cabinet CZ, Hospodářská komora ČR, Sdružení pro výstavbu silnic Praha, Svaz podnikatelů ve stavebnictví v ČR a Svaz zkušeben pro výstavbu. Důležitou informací jistě je, že získaná ocenění jsou promítnuta po dobu pěti let do hodnocení ratingu RABF (bodové vyjádření kvality účastníků soutěže Stavba roku, sestavený na základě staveb posuzovaných v soutěži.

V rámci udílení těchto cen obdržela Divize Weber 8. září stříbrnou a bronzovou Známku kvality 2016.

Stříbrné ocenění získala firma za lepidlo na obklady a dlažby weber.for superflex, které je svými vlastnostmi mimořádně vhodné pro realizaci velkých formátů obkladů a dlažby.

Bronz získala unikátní tenkovrstvá pastovitá omítka weber.pas aquaBalance, která prodlužuje životnost finálních povrchů a dokáže regulovat zadržování vlhkosti na povrchu fasády.

Přidat reklamu k tomuto článku

Zaujal vás článek?    
Partneři

Veletrh postavený pro Vás
MÁME RÁDI ÚČETNÍ SOFTWARE DUNA
STOMIX expert na zateplení
Nové byty v Novém Jičíně, Rezidence Trlicova