S novým lepidlem můžete po dlažbě chodit za čtyři hodiny

S novým lepidlem můžete po dlažbě chodit za čtyři hodiny

V srpnu přichází na trh nové lepidlo na dlažby a obklady charakteristické rychlým schnutím. Po nové podlaze je možné chodit již čtyři hodiny poté, co byla pomocí tohoto lepidla položena. 

Kromě rychlého schnutí patří k vlastnostem nového lepidla také velká počáteční pevnost a snížený skluz. Na trh je uvádí společnosti Den Braven Czech and Slovak. Firma jeho vývojem reaguje na požadavky investorů i stavebníků, kteří si žádají rychlé a účinné lepení obkladů a dlažeb. 

Nové cementové lepidlo FAST FLEX C2TF je určeno k aplikaci na všechny druhy obkladů včetně velkoformátových. Řemeslníci je dále využijí při lepení dlažeb a mozaiky v interiérech i exteriérech. 

Dá se použít na stěny a podlahy z tradičních materiálů s cementovou omítkou, cementové potěry, anhydritové potěry a správně ošetřené sádrokartony. Pokud je nátěr pevně připojen k podkladu, dá se nový produkt využít i na vnitřní natřené stěny. Stavebníci mají možnost aplikovat je na staré podlahy z mramoru a terazza. 

FAST FLEX C2TF je určen také na dostatečně vyzrálé betonové konstrukce, neomítnuté zdivo a stále populárnější pórobeton. 

Produkt firmy Den Braven najde uplatnění především v případech, kdy je vyžadována rychlá pochůznost. Výrobce uvádí jako příklad WC, sprchy, koupelny a další sociální zařízení. 

Výrobky značky Den Braven jsou k dostání ve všech velkých sítích hobbymarketů, k nimž patří například OBI, Hornbach, Baumax a Bauhaus. Firma rovněž provozuje 14 krajských poboček po celém území České republiky. Den Braven Czech and Slovak patří do nadnárodního koncernu, který působí ve většině evropských zemí a ve Spojených státech. 

 

Přidat reklamu k tomuto článku

Zaujal vás článek?    
Partneři

Veletrh postavený pro Vás
MÁME RÁDI ÚČETNÍ SOFTWARE DUNA
STOMIX expert na zateplení
Nové byty v Novém Jičíně, Rezidence Trlicova