RAKO jde do příští sezóny s devíti novými sériemi obkladů a dlažeb

RAKO jde do příští sezóny s devíti novými sériemi obkladů a dlažeb

Společnost Lasselsberger bude v nové sezóně 2015 usilovat o přízeň zákazníků s  novými sériemi obkladů a dlažeb RAKO. Katalogy s novými kolekcemi jsou již nyní ke stažení na webu firmy

Mezi prezentovanými řadami je celkem devět novinek. Firma je nazvala Air, Fresh, Charme, Soft, Tendence, Board, Brickstone, Grain a Random. Celkem katalogy obsahují přes sedm desítek řad obkladů a dlažeb. 

Výrobce tentokrát odběratelům nabídne kromě obvyklých chladnějších barev také pastelové varianty a výraznější odstíny tvořící série Fresh, Air a Tendence. Na své si přijdou i konzervativnější zákazníci díky řadám Unicolor, Sandy a Symbol. Pro tradicionalisty je pak určena série Rako 1883 odkazující na historii značky delší než 130 let.  
V segmentu dlažeb se letos ujímají pomyslné vlády imitace přírodních materiálů, především dřeva a kamene. Těmi jsou například řady Grain a Random. 

Firma Lasselsberger je považována za největšího českého výrobcem keramických obkladů a dlažeb. Zabývá se též produkcí dekoračních a funkčních doplňků. Cílí především na zákazníky budující či rekonstruující koupelny, balkony a terasách.

Foto: propagační materiály fimy Lasselsberger. 

Přidat reklamu k tomuto článku

Zaujal vás článek?    
Partneři

Veletrh postavený pro Vás
MÁME RÁDI ÚČETNÍ SOFTWARE DUNA
STOMIX expert na zateplení
Nové byty v Novém Jičíně, Rezidence Trlicova