Pro obkladače je výrobkem roku stavební chemie Ceresit

Pro obkladače je výrobkem roku stavební chemie Ceresit

Epoxidová spárovací hmota a probarvovací pasta značky Ceresit zvítězila v soutěži Inovace roku vyhlášené Cechem obkladačů České republiky. Cenu za koncern Henkel převzal Jiří Pavlíček, předal mu ji předseda představenstva cechu Roman Pommer.

Výsledky byly vyhlášeny v minulých dnech v Hustopečích, předcházela jim desetiminutová prezentace každého výrobku před hlasujícími. 

Cílem akce je vybírat novinky usnadňující a zrychlující obkladačům práci. Kromě oblasti stavební chemie firmy soutěžily také v kategorii nářadí. Celkem porota vybírala z devíti nominací. 

Výrobek značky Ceresit v hlasování uspěl díky odolnosti spárovací hmoty, možnosti probarvení do třinácti odstínů a jednoduchosti aplikace. Odborníci ocenili lepší zatírání do spár, kterým vyniká nad ostatními obdobnými výrobky. Práce tak řemeslníkům přináší větší komfort. 

Výrobek Ceresit CE 79 UltraPox Color je bílou spárovací hmotou pro aplikaci v místech zatížených vlhkostí nebo agresivními chemickými látkami. Firma k němu nabízí probarvovací pasty Ceresit CE 80 UltraPox Mix umožňující zvolit jeden ze třinácti moderních barevných odstínů. 

Oba produkty patří do systému UltraPox, který je určen pro utěsnění, lepení a spárování kamenných a keramických materiálů. Lze jej využít také při práci s průhlednými produkty včetně skla a skleněné mozaiky. Firma jej doporučuje k použití v interiérech i exteriérech. 

Přidat reklamu k tomuto článku

Zaujal vás článek?    
Partneři

Veletrh postavený pro Vás
MÁME RÁDI ÚČETNÍ SOFTWARE DUNA
STOMIX expert na zateplení
Nové byty v Novém Jičíně, Rezidence Trlicova