Nová podoba osvědčené spárovací hmoty Ceresit CE 40

Nová podoba osvědčené spárovací hmoty Ceresit CE 40

Oblíbená spárovací hmota Ceresit CE 40 nyní přichází na trh s ještě vylepšenými vlastnostmi. Má zcela nový obal, novou recepturu a dokonce i širší nabídku barev.

Tato spárovací hmota si získala velkou oblibu brzy po svém uvedení na trh. Už tehdy obsahovala hydrofobní přípravky a měla větší odolnost proti pronikání vody. Trojitá ochrana MicroProtect navíc bránila usazování plísní, hub a mikroorganismů.

Nová generace spárovací hmoty Ceresit CE 40 Aquastatic využívá ve svém složení inovativní polymerovou technologii SILICA ACTIVE. K dosavadní technologii MicroProtect tak přibyly i další vylepšené vlastnosti.

Nová technologie zaručuje:

  • Rychlejší vytvrzování a mytí
  • Dokonalou stálost a intenzitu barev
  • Zvýšenou odolnost proti vzniku škrábanců a prasklin

Tato inovovaná spárovací hmota je určena pro spáry šířky 1 až 8 mm a je ideální pro prostory se zvýšenou vlhkostí nebo do exteriéru. Doporučuje se i pro kritické podklady jako dřevotřísku, sádrokarton a plochy s podlahovým vytápěním. Hodí se pro obklady keramické, slinuté, z mozaiky, skla, mramoru a kamene, na stěnách i na podlaze.

Realizovat s ní můžete dokonalé spáry, odolné, stabilní a s dlouhou životností. Struktura je hustější, pevnější v tlaku a ohybu, a snadno se zpracovává. Kapky zůstávají na povrchu a nevsakují se. Práce s touto spárovací hmotou je jednodušší, schne od 5 do 30 minut a pochozí je již po 6 hodinách, na rozdíl od dřívějších 9 hodin.

Kromě ještě lepších vlastností se mohou zákazníci těšit na nové odstíny barev inspirované čtyřmi přírodními elementy (vzduchem, ohněm, vodou a zemí).

Spára přece není jen funkčním prvkem, ale také dotváří design!

Odstíny odrážejí aktuální trendy a není problém si z nich vybrat ten pravý. I když možná díky široké škále barev nebudete vědět, kterou dříve. Celkem jich je totiž nyní na výběr 32.

Přidat reklamu k tomuto článku

Zaujal vás článek?    
Partneři

Veletrh postavený pro Vás
MÁME RÁDI ÚČETNÍ SOFTWARE DUNA
STOMIX expert na zateplení
Nové byty v Novém Jičíně, Rezidence Trlicova