Lepidlo na velkoformátovou dlažbu ARDEX je německým produktem roku

Lepidlo na velkoformátovou dlažbu ARDEX je německým produktem roku

V čtenářské anketě německého odborného časopisu FLIESEN UND PLATTEN si nejlépe vedlo lepidlo na velkoformátovou dlažbu Ardex. Lepidlo ARDEX S 28 NEU obsadilo první místo v kategorii „Lepení dlažby a obkladů“. Díky tomu se stalo produktem roku 2013. Stejnojmenná firma je pod obchodním názvem ARDEX S 28 NEU prodává jako novinku také v České republice. 

ARDEX S 28 NEU je lepidlem vyvinutým speciálně na aplikaci velkoformátové dlažby a obkladů. Obzvlášť vhodné je na anhydritové lité potěry. Během procesu dochází k rychlému krystalickému navázání vody, která tím pádem neproniká do potěru. 

Složení výrobku umožňuje rychlé vytvrzení materiálu, k němuž dochází již za hodinu a čtvrt po aplikaci. V případě dlažby je po ní možné chodit již po čtyřech hodinách. Při použití nového produktu navíc odpadá nutnost použít finančně náročný přednátěr na bázi epoxidu, který by uzavřel podklad. 

Společnost ARDEX je nezávislou podnikatelskou skupinou v rodinném vlastnictví. Původně německá firma založená v roce 1949 má řadu poboček po celém světě. Jedna z nich od roku 2001 působí i na českém trhu. 

Foto: propagační materiály výrobce

Přidat reklamu k tomuto článku

Zaujal vás článek?    
Partneři

Veletrh postavený pro Vás
MÁME RÁDI ÚČETNÍ SOFTWARE DUNA
STOMIX expert na zateplení
Nové byty v Novém Jičíně, Rezidence Trlicova