Cech obkladačů bude hodnotit novinky v oboru

Cech obkladačů bude hodnotit novinky v oboru

V příštích měsících proběhne osmý ročník soutěže Inovace v obkladačském oboru. Akci pořádá Cech obkladačů České republiky. Jedna z kategorií bude vyhrazena stavební chemii, další se zaměří na keramické obklady a montážní prvky a poslední bude patřit nářadí. 

Cílem soutěže je seznámit odborníky i laickou veřejnost s novinkami, které vylepšují a usnadňují obkladačské práce. Výrobcům věnujícím se inovacím to zároveň umožňuje prezentovat své produkty. Do klání je možné přihlásit produkty zavedené do praxe v období od 1. ledna do 31. října letošního roku. Podmínkou je jejich souvislost s realizací keramických, kamenných nebo skleněných obkladů stěn a podlah. Přihlašovatelem může být výhradně výrobce nebo přímý dovozce příslušného produktu. 

Novinky je možné přihlásit do konce října, samotné hodnocení proběhne 27. listopadu letošního roku v Hustopečích. Přihlašovatelé dostanou možnost přesvědčit odbornou veřejnost, proč by právě jejich výrobek měl upoutat jejich pozornost. Tato část bude mít dvě fáze, a to veřejnou obhajobu v maximální délce sedmi minut a následné odpovídání v diskusi. Diskuse přitom nemá časový limit a účastník je povinen zodpovědět všechny položené otázky. 

Samotné rozhodování odborné veřejnosti pak bude mít podobu označení anketního lístku, v němž každý bude moci označit tři inovace, které podle jeho názoru přispěly k rozvoji daného oboru.  

Cech obkladačů vznikl v roce 1996 jako otevřená profesní organizace pro řemeslníky a představitele navazujících služeb, tedy výrobce materiálu, koupelnová studia a školy vyučující dané řemeslo. Kromě soutěže Inovace v obkladačském oboru pořádá také výstavu Obkladačský miniveletrh a učňovskou soutěž Obkladačská naděje. 

Přidat reklamu k tomuto článku

Zaujal vás článek?    
Partneři

Veletrh postavený pro Vás
MÁME RÁDI ÚČETNÍ SOFTWARE DUNA
STOMIX expert na zateplení
Nové byty v Novém Jičíně, Rezidence Trlicova