NOVÉ TRENDY V MALOVÁNÍ

NOVÉ TRENDY V MALOVÁNÍ

Určitě pro vás nebude žádnou novinkou, že veškeré trendy v malování se vracejí z minulosti do současnosti v ještě lepším provedení. Pod tím si však nepředstavujte mdlou béžovou nebo stařeckou žlutou.

Přejete si změnu, ale nevíte, co je v dnešní době moderní? Můžete se obrátit na profesionály, kteří vám poradí a společně s vámi vyberou barvy dle vašich představ, popřípadě namíchají nové. Jestliže si však raději děláte vše sami, určitě se nemusíte bát, zvládnete to levou zadní.

Dříve se používala teplá oranžová se sytě žlutou na prosvětlení pokoje, dnes se setkáte s kávovou, pískovou a béžovou.

 

Kombinace barvy s tapetou je IN!

V dnešní době se velmi rozmohl hit v podobě barvy, jenž doplníte a zvýrazníte tapetou. Ve většině případech lidé tento proces provádějí v obývacím pokoji a ložnici. Ale jakou kombinaci zvolíte – to je jen a jen na vás. Bude to světlá barva s pestrou tapetou tebo sytější s decentní. Výhodou je, že na trhu naleznete obrovskou škálu možností, takže se fantazii meze nekladou.

 

Malířské válečky se vzorem

Nejste-li zrovna zastánci tapet, skvělým pomocníkem pro luxusní vzhled vašich pokojů bude malířský váleček se vzorem. Vytvořit si můžete různé vzory, ať se jedná o rovné linie, vlnky, nepravidelné vzory apod., celková aplikace je snadná pro každého.

 

Usnadnění práce

Snažíte se ve všech případech si usnadnit práce? Může to být pro vás novinka, možná jste již o tom slyšeli, ale věděli jste, že existuje dvojváleček s dvoj miskou na nanášení dvou barev najednou? Co myslíte je to výhodné nebo to práci spíš zhorší?

Usnadnit si práci můžete v podstatě i trendem v malování. Dříve jste museli nanést barvu minimálně dvakrát, aby splnila vše, jak má. V současné době se však lépe maluje s disperzní barvou, u které vám stačí pouze jeden nátěr a skvěle zakryje veškeré nedokonalosti. Dále lze skončit jen u bílé barvy a zpestřit místnost dekorativními doplňky.

Nyní otázka, jakou možnost si vyberete, protože na trhu je opravdu nespočet variant, které využít. Pořád je to však lepší než v minulosti, kdy jste měli k dispozici pár barev. Proto ať si vyberete cokoliv, vždy můžete jít a koupit si další novou barvu a obnovit tak opět vaší domácnost.

Přidat reklamu k tomuto článku

Zaujal vás článek?    
Partneři

Veletrh postavený pro Vás
MÁME RÁDI ÚČETNÍ SOFTWARE DUNA
STOMIX expert na zateplení
Nové byty v Novém Jičíně, Rezidence Trlicova